BIP
8. Szczycieński batalion radiotechniczny
Aktualności
Szczycieński Piknik Patriotyczny
29.07.2017

 

 

29 lipca 2017 roku w związku z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego na Plaży Miejskiej w Szczytnie zorganizowany  zostanie Szczycieński Piknik Patriotyczny.

Główną atrakcją imprezy będą zawody drużynowe w duchu patriotycznym (strzelanie z ASG, rzut granatem itp.) - zgłoszenia drużyn telefoniczne pod nr. 608 053 538 - liczba drużyn ograniczona - liczy się termin zgłoszenia.

Podczas pikniku można będzie obejrzeć arsenał broni, zapoznać się z ofertą organizacji Agencja Mienia Wojskowego oraz postrzelać na strzelnicy przygotowanej przez LOK.

W roku bieżącym będzie można zapoznać się z wystawą mobilną „Śladami Żołnierzy Niezłomnych na Warmii i Mazurach” oraz wysłuchać prelekcji przygotowanej przez Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Olsztynie.

Odbędzie się również ekologiczna akcja promocyjna „Lokalny patriota to eko-patriota”, podczas której promowane będą wartości świadomej konsumpcji.

W trakcie imprezy żołnierze z 8. Szczycieńskiego batalionu radiotechnicznego prezentowali będą sprzęt i wyposażenie wykorzystywane w trakcie służby wojskowej.

 

NIE MOŻE CIEBIE TUTAJ ZABRAKNĄĆ!!!

ZAPRASZAMY

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych